субота, 25. април 2026.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Бањалука: Откривено и освештано Централно спомен-обележје за укупно 25.830 погинулих бораца у Одбрамбено-отаџбинском рату Републике Српске

Kоментари (4) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 петак, 09 јануар 2026 09:15
Република Српска
Слава им. Јуче невероватне мере обезбеђења а поводом данашње прославе Дана Републике Српске.Огроман број припадника безбедоносних снага Републике Српске, агенти у цивилу, обични припадници МУП-а, специјалне јединице САЈ РЕПУБЛИКА СРПСКА.На многаја лета.
Препоруке:
16
4
2 петак, 09 јануар 2026 10:14
laya
Vječna im pamjat.
Препоруке:
20
1
3 петак, 09 јануар 2026 11:11
Pingvin
Da su nam politicari pametniji i da imaju makar malo kicme i obraza, Srbija i Srpska bi odavno bile ujedinjene...
Препоруке:
15
2
4 петак, 09 јануар 2026 16:58
dijaspora
Republika Srpska je jedina pobeda srpskog naroda u građanskim ratovima na prostorima avnojske SFRJ. Što je vojska VRS uspela da dobije u ratu to je Dodigg uspeo da izgubi u miru. Za vreme Dodiggove autokratije RS je izgubila 28 Dejtonskih ustavnih ovlašćenja u korist muslimanskog Sarajeva, a trenutna politička situacija u protektoratu be-ji-ha slična je onoj iz 1939/40.
Neće biti mira dok se ne razgraničimo sa muslimanima i katolicima.
Препоруке:
5
9

Анкета

Да ли мислите да ће зграда Генералштаба бити срушена и на њеном месту саграђен хотел?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер