среда, 29. април 2026.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

На данашњи дан: Усташе стрељале Саву Шумановића

Kоментари (4) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 петак, 30 август 2013 10:25
овај је НАШ!
Драги бивши земљаци,сународници у СФРЈ.
Обзиром на полемике које водите,о припадности познатих личности историје,српском или хрватском народу(Тесла,Бошковић,Прерадовић,Десница,Прибичевић,Миланковић,Панчић,Прерадовић,Матавуљ,Шербеџија,Кончар,Пршо,Дедић.....),да ли вам је критеријум за одредницу"ваш или наш":место рођења,место стварања односно живота,или место СТРЕЉАЊА?
Препоруке:
16
2
2 петак, 30 август 2013 10:26
Dragan
Ne mogu se ni izmeriti ustaška zlodela nad Srbima. Verovatno da to neko sakupi da bi za svaku dan u godini bili makar po jedno zlodelo.

Nikada nisu znali razlikovati dobro od zla, i kako se koje zlo u svetu uzdiglo oni su mu hrlili i pridruživali mu se, vazda žedni krvi, srpske naročito.
Препоруке:
15
1
3 петак, 30 август 2013 11:22
Косово и Метохија су Србија
На данашњи дан безумници убише овог великог човек и уметника због његовог православног и српског имена. Нека би се који Србин више поучио (кад смо као нација непоправљиво заборавни и наивни) овим нељудским гестом усташко-католичких зверова и нека би Сава Шумановић и остале жртве НДХазије које премашују и милион људи, од данашњег дана, па док је света и века и Срба, показале Србима прави пут и указале на огромну мржњу коју наше комшије (не само Хрвати) гаје према нама.
Препоруке:
16
0
4 субота, 31 август 2013 02:06
Srbi Jadni Srbi
Da su ga zveri streljale bilo bi to delo
milosrdnih andjela.

Zveri: Zver Fratar i Zver Velecasni su mu
testerom KLADAROM POLAGANO PRESTRUGALI VRAT.

Milic Stankovic Kostur Radovanov je
uradio ovu sliku. Sa miloscu gospon
urednika, NSPM bi mogao sa postavi
sliku na NSPM site.
Препоруке:
1
0

Анкета

Да ли мислите да ће зграда Генералштаба бити срушена и на њеном месту саграђен хотел?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер