Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Mlađan Dinkić: Do daljnjeg neće biti privatizacije Telekoma, nije postignut konsenzus o prodaji

Komentari (8) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 sreda, 19 jun 2013 13:22
Beograđanin
Laknu mi.
Preporuke:
18
1
2 sreda, 19 jun 2013 13:51
Konobar
Pričom o dugoročnim planovima Mlađa jednostavno hoće da malo ohrabri i sebe i URS pred Vidovdan posle kojega sigurno sledi ono - neka visi Pedro ! Kao da nije čuo za štangle i pajsere po članovima URS od jurišnika iz SNS u Zaječaru.
Preporuke:
15
0
3 sreda, 19 jun 2013 14:01
Gale
Ništa mu ne verujem.
Hoćemo da Mlađa ode.
Preporuke:
10
2
4 sreda, 19 jun 2013 14:44
Majna
Kojom matematikom gospodin "ministar finansija" misli da natera privatnike da povecaju plate svojim zaposlenim a da to ne bude na stetu doprinosa, poreza tj. budzeta? Sta ako privatnici ministru odgovore: Mi para za vece plate nemamo, a ako drzva hoce neka ih ona zaposli?
Kako je moguce da drzava ne zna koliko ima zaposlenih u javno0m sektoru, ali tacnmo zna koliko ima naroda kome se moze derati koza?
Vlada je mogla bar jedna mali korak da napravi: Da , poput predsednika Ceske, pola svoje plate ubace u budzet.Za pocetak!
Preporuke:
18
1
5 sreda, 19 jun 2013 14:53
šah mat
Bravo,idemo dalje!
Preporuke:
7
0
6 sreda, 19 jun 2013 15:13
Jovaiša
Kako bi voleo da Srbija proda tj privatizuje Mlađana Dinkića. Pa takvog ekonomiste i stručnjaka nema nigde na svetu. Zamislite koliko bi samo za njega dobili para.
Preporuke:
9
0
7 sreda, 19 jun 2013 15:18
Jednoglasno
Vlada se složila da zemlja treba da bankrotira kako bi se građani lakše kontrolisali. Miraš biti bogat kao Mitrović da bi smeo da progovoriš. A svoje mentore, Nemce ne mogu poslušati kada je reč o štednji, jer se jaka Srbija kosi sa zemljom kojoj otimaju teritorije, što je nemački primarni zahtev...
Preporuke:
11
1
8 sreda, 19 jun 2013 18:46
Milan
Ma, kakva štednja! Srbija je logor smrti! Pa, to su laži katoličke da nas sa lažima dovedu do stanja da pocrkamo od galadi. Katolički plaćenici pseudo elita samo laže! Štednja je direktiva katoličkih jezuita iz Vatikana da izgladnimo do smrti, a oni nas kradu! Gladna usta hodaju Srbijom! Moramo ...... kaparisane plaćenike!
Preporuke:
3
0

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner