Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Nemački ministar Hans Peter Fridrih predložio da Grčka napusti evrozonu

Komentari (16) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 nedelja, 26 februar 2012 08:20
micky
Pa cekalo se da se 130 milijardi isplate Franc. i Nemackim bankama pa ako Grci ne izadju "dobrovoljno" iz EU zone bice isterani. Nemacka vojna industrija je dobila novac od Nem.banaka a sve ide na dug Grcke. Koja je to budalastina. Treba da im vrate tenkove na ime duga. Und Fertig...
Preporuke:
33
2
2 nedelja, 26 februar 2012 08:32
D.S.
Bilo bi dobro da i mi Grcima posaljemo nase UTERIVACE.
Preporuke:
20
3
3 nedelja, 26 februar 2012 11:19
Jerotije
Kataklizma kapitalizma!Počelo je počelo!
Preporuke:
27
2
4 nedelja, 26 februar 2012 12:55
ludi skretničar
Ma šta on govorio, Evropa neće dozvoliti Grčkoj da ih napusti. A zašto? Zato što bi se time Grci spasili i oporavili, pa nije isključeno da i drugi onda krenu njihovim stopama, što bi bio kraj onga "što nema alternativu".
Preporuke:
23
1
5 nedelja, 26 februar 2012 13:07
Marko Gay
Fridrih prvi član kabineta Merkelove koji je otvoreno govorio o izlasku Grčke iz evrozone.


Ne moze. Ne dam. Banke nam jos nisu spremne.
Preporuke:
9
7
6 nedelja, 26 februar 2012 13:40
Milan
Po mogućstvu pre izbora u Srbiji.
Preporuke:
15
0
7 nedelja, 26 februar 2012 15:15
Srbin crnac, ateista, musliman, katolik, komunista...
Evropska Unija preko Grčke igra najpokvareniju moguću igru, pre svega to se odnosi na Nemačku, s jedne strane zarađuju i cede Grčku do poslednje kapi, s druge strane planski pripremaju raspad sistema (koji je u stvari angloamerički i pod njihovim kišobranom) da bi se u jednom trenutku krize odnosi u Evropi potpuno promenili i evropske zemlje tj Nemačka, okrenuli Rusiji kao glavnom partneru. Ovo se ne može uraditi otvoreno, pa će Grčka biti katalizator za reforme i promene i najviše će i platiti zbog njih.
Preporuke:
12
0
8 nedelja, 26 februar 2012 15:21
Plodovi gneva
Grci bi davno izašli iz zone evra. Međutim, to ne žele korumpirani grčki političari.
Preporuke:
16
0
9 nedelja, 26 februar 2012 15:34
!!!
"Šanse Grčke da se obnovi i postane konkurentnija svakako su veće izvan monetarne unije."


Tako i ja mislim za Srbiju samo što vlast naša to nevidi.
Preporuke:
18
0
10 nedelja, 26 februar 2012 17:17
Ludi Vanko
Deder kad si tako dalekovid reci da nas ne prime u EU.Mi smo gori od Grčke.Već smo bili u sličnoj zajednici i svi ostali su nas se odrekli.Nismo mi pogodni za te vaše veze i odnose.Deder zdravlja ti,Reci da nas ne prime.Ko boga te molim.Ako propadnete, krivićete nas.Tako su radili i Slovenici i Hrvati i Crnogorci u prethodnoj našoj zajednici.Sve njih strpajte u istu vreću a nas ostavite na miru.Daleko nam lepa kuće.Ne nasedajte pričama našeg predsednika.Misli da ste nam vi jedina alternativa.Alternativa uvek ima mali milion.Šta ves uostalom briga za nas.
Preporuke:
13
0
11 nedelja, 26 februar 2012 19:39
Jorgo
To bi za Grčku bila možda dobra odluka, ali da istovremeno donese odluku o napuštanju NATO saveza i umesto njihovih Baza razmesti ruske. Platili bi Rusi ništa manje nego Ameri.Drugi dobar potez bi bio da sa severa svoje zemlje oteraju lažnu Državu Makedoniju i sa Srbijom potpiše akt o ujedinjenju. Domine na ovim balkanskim prostorima bi se rušio tako lako da bi nekoga zabolelo i ono mesto koje je suprotno od glave.
Preporuke:
21
0
12 nedelja, 26 februar 2012 20:32
srebrni bogdan
au brate Jorgo
svaka ti cast
bez obzira sto je fantazija zvuci mocno....
ali ko zna,
nikad ne reci nikad
Preporuke:
12
0
13 ponedeljak, 27 februar 2012 00:19
za @Jorgo
voljeli bi vi tu pravoslavnu magistralu jelde :) Ko sisa Makedoniju i ostale narode, oni su ionako niza vrsta.

Samo realnije je da vam se desi suprotno, da se napravi zapadna i muslimanska magistrala preko vase drzave. Sta ces takva vam izgleda sudbina :)
Preporuke:
0
10
14 ponedeljak, 27 februar 2012 01:35
Peter RV
Izlazak Grcke iz evropske konjusnice bi bio cisti svjezi vazduh za tu naciju.
Treba bit oprezan,medjutim, sa izlaskom iz NATO-a jer bi je Turska odmah napala u 'samo-odbrani'(po narudzbini Amerike i Izraela) Grci moraju pricekat da vide sto im Rusi mogu ponudit.
Sve u svoje vrijeme.
Preporuke:
2
0
15 ponedeljak, 27 februar 2012 11:06
Jorgo
Za onoga koji se predstavlja @za@Jorgo

Kada su Srbi rešili da ponovo stvore svoju Državu `zelena transverzala` se sama stvorila i išla je od Bosne preko Raške Oblasti i Kosova i Metohije prema Turskoj.Drug Tito je sa svojim mentorima opet otvorio tu tansverzalu,ali ovoga puta u obrnutom smeru, tj od Turske prema Bosni.Klintonovi su samo stavili tačku na njegovu ljubav prema Srbima i to verovatno u cigaret pauzi mnogopoštovanog supruga. A da su Srbi loš Narod koji ne poštuju `druge` kako rekoste, ne bi im Šantić posvetio pesmu `Ostajte ovde` koja za dobronamerne sve govori. A svima Turcima koji su napustili navedenom `zelenom transverzalom` Srbiju, isplaćena je procenjena vrednost njihovih imanja i pokretne imovine. Srbija je po međunarodnom Ugovoru svoje obaveze ispunila do poznih pedesetih godina. Podaci o tome postoje u Arhivi Narodne Banke, ali su nedostupni javnosti.A da bi imalo smisla da započnemo priču o Državi Makedoniji trebalo bi da se malo upoznate sa istorijom te Države.
Preporuke:
1
0
16 ponedeljak, 27 februar 2012 17:56
Beli Orao
@Jorgo. Kako ste namirisali da se lik javlja iz Mostara?
Preporuke:
0
0

Anketa

Da li mislite da će zgrada Generalštaba biti srušena i na njenom mestu sagrađen hotel?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner