Nije samo Libija meta, ima tu još država koje će se uskoro naći na udaru Amerike. Jedna od njih je Sirija, zatim neka se spremi Iran.
Preporuke:
4
0
2
četvrtak, 12 maj 2011 14:43
Pera iz solitera
neko rece da su gadjali brodove sa izbeglicama i da su se zato prevrnuli. ma nisu.
Preporuke:
2
0
3
četvrtak, 12 maj 2011 18:37
Jasna*
Isto se govorilo i kada su bombardovali Jugoslaviju.Kao upali su u zamku ,mislili su Milosevic ce se brzo predati ,a sada ne mogu da se povuku jer bi izgubili obraz bla,bla.Sad isto to govore i za Libiju,o kakvom obrazu pricaju?Kakav obraz mogu da imaju zlikovci i zlocinci?Rec je o ogoljenom ,bezobzirnom nasilju .Na sve su spremni poubijace celokupno stanovnistvo ako treba ,dok ne postignu svoj cilj,jer mogu da rade sta hoce,nikome ne odgovaraju i ne polazu racune."Oslobadjace" ih do poslednjeg Libijca!
Preporuke:
4
0
4
četvrtak, 12 maj 2011 19:41
Dragan Bogosavljev
Hvala Dragom Bogu pa njih osloboditi nece. Koliko god bilo tesko, izdrzace, moraju. Zbog njih, zbog nas, zbog svih. Koliko bilo tesko, velika je cast, biti prvi u borbi protv zlotvora. Ziveo narod Libije.