петак, 26. април 2024.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Галуп: Само 44 одсто грађана Србије подржава улазак у ЕУ

Kоментари (7) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 недеља, 14 новембар 2010 09:59
mila w.
Nikako u EU. Prijateljski odnosi sa svim zemljama sveta, ali ni po koju cenu posluziti kolonizatorima za ostvarivanje svojih ciljeva.
Препоруке:
0
0
2 недеља, 14 новембар 2010 10:06
шумадија
значи следе нам свима паклене медијске кампање и гурање идеје о ЕУ у главу на силу....већ виђено неким другим приликама на овим просторима!
Ала ће медијске консалтинг куће да процеветају, већ видим да трљају руке.
Препоруке:
0
0
3 недеља, 14 новембар 2010 12:52
Dejan P.
A gde se izgubi onih 70 % podrske ulasku u EU o cemu su stalno pisali i govorili rezimski kontrolisani mediji?? Nazalost,mislim da je,i pored ovakve katastrofalne situacije u Srbiji,ovaj procenat podrske ulasku u EU opasno visok.Nadam se da ce vremenom ljudi shvatiti da je ta ideja jedna u nizu utopija koja se servira zaludjenom narodu i da ce taj procenat biti daleko nizi.Sto dalje od parazitske tvorevine EU.
Препоруке:
0
0
4 недеља, 14 новембар 2010 16:48
МП
"У случају референдума, у Србији би за улазак у ЕУ било 63, а против 23 одсто"!!!!
Крај.И ко онда од политичара, који желе да освоје власт у Србији,може реторички да буде против тога?
Препоруке:
0
0
5 недеља, 14 новембар 2010 18:10
Млади Џедај
У случају референдума, у Србији би за улазак у ЕУ било 63, а против 23 одсто, већина (43 одсто) Хрвата би гласала против, а за чланство би било 38 одсто, у БиХ би за улазак у ЕУ гласало 83 одсто, а против 10 одсто испитаних, док би у Црној Гори за улазак у ЕУ гласало 81, а против пет одсто испитаних.
Ово су праве цифре. Поразно. Једино су Хрвати свесни шта улазак у ЕУ стварно доноси. Остали екс-ју народи испољавају источноевропски комплекс ниже вредности. Не резонују рационално, већ под утицајем пропаганде прихватају бајке о Европи. Јесте, они желе да нас интегришу да би нас усрећили и да би ми живели добро са мало рада. Никако да нас претворе у територију, интегришу и политички, и тако озваниче стање ствари након преузмања власништва над инфраструктуром.
Препоруке:
0
0
6 недеља, 14 новембар 2010 21:02
Rajko
Što je narod generalno neobrazovaniji, to je veći deo njega za ulazak u EU. To samo pokazije da je mantra ''Balkanske zemlje u EU'' opsenarski trik za neobrazovane Balkance kojim će ga večito držati u nekoj memljivoj čekaonici za ulazak u EU, ali tako da iz nje ne izađe da ne bi inficirao namirisane Evropljane (šic).
Препоруке:
0
0
7 понедељак, 15 новембар 2010 11:09
Dejan Ilić
Ima gomila mehanizama u EU za koje ti vidiš da služe tome da održe taj jedan kolonijalni sistem i da se zemljama koje tek treba da budu primljene nametnu uslovi koji odgovaraju onim zemljama koje su već u EU.
Препоруке:
0
0

Анкета

Да ли ће, по вашем мишљењу, „Заједница српских општина“ на КиМ бити формирана до краја 2023. године?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер