петак, 09. мај 2025.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Данас: Возач „Севертранса“ закључао студенте у аутобусу на главној аутобуској станици у Новом Саду и позвао полицију. Студенти су пуштени тек када се окупила маса људи

Kоментари (7) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 субота, 01 фебруар 2025 20:05
Super Šilja
Je li mu oduzet autobus?
Препоруке:
7
1
2 субота, 01 фебруар 2025 20:30
андроникус
Зашто је и тај возач направио једну искру после претходних искри? Зар хоће да запали ватру. Може али неће моћи угасити. Затодок смо при здравом разуму решавајмо проблеме мирно, без ватре, без крви. Доста је свега!
Препоруке:
8
1
3 субота, 01 фебруар 2025 21:45
Hitler i njegovi (dobrovoljni) pomagaci
Ovo je naslov poznate knjige, u kojoj je predocena uloga "obicnih" ljudi u narastanju i delovanju nemackog nacizma. Nije, dakle, Hitler sam mogao nositi tu monstruoznu ideju, imao je mnogo pomagaca, koji su denuncirali svoje susede, cak i vlastitu rodbinu, i sa radoscu vrsili razne oblike nasilja! E, takav je i ovaj vozac - pazi ti bandita, zakljucao putnike i doveo Vucicevu policiju da ih zatvori?!
Ovo bi trebalo procesuirati kao tezak oblik kidnapovanja, nekoliko godina robije Vucicevom pomagacu!
Препоруке:
9
0
4 недеља, 02 фебруар 2025 00:51
Mile
NN vozac je pocinio krivicno delo i advokati opozicije bi morali da podnesu krivicnu prijavu protiv njga i Severtransa.Jedino tako se rezimska bagra moze nauciti pameti.
Препоруке:
8
1
5 недеља, 02 фебруар 2025 00:51
istina
Realno je trebalo da ga ubiju od batina pa da vidim koga ce da ne pusti, smradina jedna nepismena!
Препоруке:
7
1
6 недеља, 02 фебруар 2025 00:52
tragicno
Vozac treba da ode u zatvor zbog otmice, moze tamo zauvek da jede sendvice
Препоруке:
6
1
7 недеља, 02 фебруар 2025 00:53
...
E zato vec sada pravite spiskove, svih clanova sekte! Odgovaracete javno. Ko je jos u toj tuznoj skupini poslednji je trenutak da napustite stranku i ponesete sa sobom sve papire i dokaze o lorupciji do kojih mozete doci. Makar spiskove clanova. Samo to ce vas spasiti robije po oslobodjenju Srbije.
Препоруке:
8
0

Анкета

Да ли мислите да ће у 2025. години бити одржани ванредни парламентарни избори?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер