Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Milan Knežević: Crkva da se oglasi da li stoji iza reči Filipa Ivanovića, koje je uputio Srbiji, Aleksandru Vučiću, i nama preostalim genocidašima

Komentari (4) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 ponedeljak, 20 maj 2024 09:32
Mira
ućuti više i prestani da unosiš razdor u cg.dosta si profitirao na populizmu i praznim rečima.gde si bio kad je u skupštini cg za vreme dps-a donesena rezolucija o srebrenici?
Preporuke:
8
30
2 ponedeljak, 20 maj 2024 10:39
Nele
Mira
... je potpuno u pravu kada te ovo pita, a i druge tvoje Srbe u CG. Takođe se i pitamo, a odgovor naslućujemo, glasaćete u UN za rezoluciju o nepostojećem genocidu u Srebrenici. Već je očigledno, a pokušavte da se sakrijete nekakvim predlogom o Jasenovcu, jadno.
Preporuke:
6
20
3 ponedeljak, 20 maj 2024 13:38
Miro
Da nije Milo taj koji se ovde potpisuje kao Mira? On je zajedno sa svim poslanicima DPS-a umarsirao u skupstinsku salu samo da bi glasao za Rezoluciju o Srebrenicj, a zatim isto tako zustro izmarsirao iz sale. Tu su jedni drugima pruzili ruke, preko glava ljudi iz Demokratskog fronta, poslanici DPS -a , s jedne strane, i poslanici Beciceve Demokratske Crne Gore, URE i svih partija danasnjeg PES-a, s druge strane. I opet ce vrlo skoro uraditi isto, ovoga puta za trajno, kao sto ovih dana Spajic preti Kneževiću I Mandicu. Knežević I Mandic su jedini sa svojim poslanicima glasali protiv. I opet ce, iako silni izgubise silno vreme I sitnu dusu lazno svedoceci da su oni isto sto i DPS. Dela sve pokazuju.
Preporuke:
19
0
4 ponedeljak, 20 maj 2024 23:14
anti nsp
izdaše i kuči!,možda na kraju izda i sama mitrpol,c,p.,tako da miraš neće nešto ni biti potreban.
Preporuke:
1
0

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner