Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

„Telegraf“: Britanija više nema oružja za Ukrajinu. Vreme je da drugi ponesu ovaj teret

Komentari (5) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 utorak, 03 oktobar 2023 20:50
nema veze, sve je u redu,
Rusi imaju vise nego dovoljno vaseg gvozdja za topionice!
Preporuke:
22
1
2 utorak, 03 oktobar 2023 21:41
D
u pravu su Britanci. Sad je na redu da Kim i S.Koreja posalju
Preporuke:
21
1
3 utorak, 03 oktobar 2023 22:58
Moskva na vezi
Puno rovovi likvidiranih ukro nacista i Natovaca dole na Zaporožju - Verbovo.

Lepo su ih Natovci gurnuli u nestanak a Rusija ih bukvalno ispresavijala.



https://twitter.com/i/status/1708876174288392410
Preporuke:
11
1
4 sreda, 04 oktobar 2023 06:50
Nista ne razumem
Kako nemate vise oruzija? Vasa najopasnija oruzija su lazi i spletke. A tog oruzija imate na pretek. Naucite Ukrajince da bolje lazu po uzoru na vas, a ne onako amaterski. Vi to mozete.
Preporuke:
7
0
5 sreda, 04 oktobar 2023 07:57
B
Podmukla, dvolična, licemerna, zla politika bivšeg svetskog hegemona dolazi do logičnog kraja: poslali su par svojih tenkova da nateraju Nemačku da pošalje par stotina svojih. Poslali su svoje rakete, a Nemci još oklevaju. Ratna industrija je nesposobna da proizvede bilo šta, ali zato industrija laži i obmana radi punom parom. Ko je rekao Rupert Mardok?
Ben Volas je nakon užasne izjave da Zelenski treba da pošalje na front mlađe ljude, sad rekao da je najvažnija roba koja je potrebna Ukrajini - nada! Upravo to SAD i Britanija pokušavaju: da prodaju maglu, tj. nadu, da bi što više Ukrajinaca izginulo.
Preporuke:
5
1

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner