Бореље, претходно је био терористички напад "полиције" на Српски народ, а народ се бранио. Зар српски народ нема право на одбрану?
Шта ће шиптарска УЧК полиција на српском северу Косова и Метохије? Немају они право боравка на Српском Северу.
Ни од кога они нису могли добити ту дозволу!
Препоруке:
19
0
4
недеља, 24 септембар 2023 16:45
-
Нема веће банде на кугли земаљској од вас, такозваних западних глобалиста и поврх свега `демократа` . Нисте још схватили да сте изгубљени а Бога ми и доста преплашени. Иди и нађи неку,или негог који ће се дивити твојом политичком громадом јер си овде непожељан и надасве некористан. Права штетшчина.
Препоруке:
15
0
5
недеља, 24 септембар 2023 17:05
Теоретичар
А откуда ти тако брзо знаш шта је тамо било?
Препоруке:
12
0
6
недеља, 24 септембар 2023 17:29
Jovana
Nema termina za ovu sortu subhumane pojave.
Препоруке:
13
0
7
недеља, 24 септембар 2023 18:05
ЕУтопија
Нацисто, нисмо те чули да си рекао да се "ужасан напад наоружане банде" десио када су на Космету упуцавана српска деца и остали, и када се под лажним оптужбама трпају у тамнице Срби током твог прљавог мандата!
Препоруке:
13
0
8
недеља, 24 септембар 2023 18:31
Vlada
Kako se ekspres javio, a kada su bili ugroženi Srbi nigde ga nije bilo, đubre jedno pokvareno nacističko!
Препоруке:
11
0
9
недеља, 24 септембар 2023 18:42
Oposum
Joj, joj, joj, joj, šta nam napriča, "užasan napad", jao, kuku, lele, joj, mili moji, tako dragi i nedužni, neko ih "užasno napao", lele, šta ćemo sad, suza mi suzu stiže! Bitango, a KOGA je ta naoružana banda tako "užasno" napala? KOGA? Tzv "Kosovsku policiju"? Pa šta će ta parapolicija tamo? Ko joj je dao mandat da lovi Srbe diljem Kosmeta, da ih i u manastirima lovi naočigled svih vas "pravednika"? I gde ste bili -me i 99-te kada su one PRAVE naoružane albanske terorističke bande pucale na REGULARNU srpsku policiju i vojsku? A da, pa vi ste tada POMAGALI tim teroristima! I sada se takvi kakvi ste, ludi zlikovci, usuđujete da dižete galamu zarad nekog pucanja na nekog teroristu koji je sa puškom krenuo u srpske manastire da ubija vernike? Mmmrrrrršššš breeeee!
ућк је терористичка орг.цом.
Шта ће шиптарска УЧК полиција на српском северу Косова и Метохије? Немају они право боравка на Српском Северу.
Ни од кога они нису могли добити ту дозволу!