недеља, 11. мај 2025.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Небојша Вујовић: САД упозориле Вучића да не расписује ванредне парламентарне изборе пре него што испуни обавезе из Охридског споразума

Kоментари (6) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 уторак, 12 септембар 2023 12:59
dr

„Ванредни парламентарни избори сигурно неће бити одржани до краја године. САД ће повући ручну кочницу и неће дозволити Вучићу да ПОБЕГНЕ И НЕ ИСПУНИ ОНО ШТО ЈЕ ОБЕЋАО.


Мислио Жвалоња да одигра као Борис Тадић и тако сачува главу.

Е НЕЋЕ ДА МОЖЕ!

Дакле, Амери имају већ спремну нову поставу да замени СНС клику. Вероватно из мафијашког клана који је тренутно на власти многи ће прелетети на страну победника а на миг правог председника Србије. Они који су на списку за одрстрел ће бити на робији.

Да Империја покаже како и у колонијама мора да се спроводи закон.
Препоруке:
15
5
2 уторак, 12 септембар 2023 15:04
прозападна лутка на концу
Чувају га ко мало воде на длану.
Препоруке:
14
1
3 уторак, 12 септембар 2023 16:05
Колонија
Окупација
Препоруке:
11
0
4 уторак, 12 септембар 2023 17:12
Аутоколонијалисти и колонијалисти
Не треба мислити да каубоји немају кеца/кечеве у рукаву међу опозиционарима.
Него, згодно им дође да остане, јер Вулета већ одавно држе за м... а он годинама скичи да ће бити тешко и да је под великим притиском, па даје ли даје, све што није његово и на шта нема право. А Срби из прошлих векова се окрећу у гробовима. Остали не знам где су.
Препоруке:
8
0
5 уторак, 12 септембар 2023 17:30
Oposum
Ovo je još jedan dokaz KO je zapravo pravi vladar Srbije danas! To nikako nije Sumanuti Bugojanac, ne, vlast nad Srbijom vrše SAD a ulogu predsednika te porobljene i kolonizovane zemlje igra ambasador SAD u Srbiji, sada je to Kristofer Hil a pre njega su i svi njegovi prethodnici takođe imali tu funkciju. To je cela istina. Sumanuti Bugojanac je pijun u njihovim rukama, on je kolonijalni službenik u Srbiji, on je tu da animira i zavede srpsku raju putem medija među kojima prednjači upravo taj Pink i njegov vlasnik Ludi dr Žeks uz koga Vujović kaže da "nema puta" Srbiji ka SAD i grdno greši, upravo takav gmaz je potreban Amerima da što bolje tlače Srbe naravno, i sa takvim gmazom upravo Vučić na najbolji način putem "Zadruge", "Elite" i sličnih smeća ubija srpski narod, tako da je dr Žeks više nego potrebam Amerima naravno. Inače Vujović strašno greši kada tvrdi da se sa "Elitom" ne ide na Zapad, današnji Zapad je ceo takav, više ne znaju ni ko je žensko a ko muško, prava "Elita" haha.
Препоруке:
8
0
6 уторак, 12 септембар 2023 21:08
Žika
Izdajnik je dragocen.Retko ko bi bio izdajnik svoje zemlje i takvi neljudi okupatoru dragoceni.
Препоруке:
4
0

Анкета

Да ли мислите да ће у 2025. години бити одржани ванредни парламентарни избори?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер