želi da Srbija uvede sankcije Rusiji. Mrš džukele!!!!!!!!!!!!
Preporuke:
56
1
2
utorak, 08 avgust 2023 02:49
Cicero
nema tu nikakve brige pa oni su na istoj strani kao i krvnici okupatori koji su nam preoteli KosMet. Rusiji sankcije nikad!
Preporuke:
35
1
3
utorak, 08 avgust 2023 03:17
Aleksandru, Oleksandru, iliti Pumbi
U Mrčajevcima se razgovara o tome da li će tzv. "ukrajina" biti rascepkana na ruske gubernije, a postoji i ideja o nestanku te Lenjinsko-Hruščuvljevske groteskne istorijske pošalice. Veoma je zabrinjavajuće što neki "ukrajinski" RUSI, konvertovani u hijene sa govornom manom, grokću zajedno sa zapenjenim amok-šiptarima i ostalim zapadnim bradavičavim svinjama.
Preporuke:
34
1
4
utorak, 08 avgust 2023 08:32
aleksandar
Ovi su prirodni saveznici sa arbanasima, ustašama, montenegrinskim ustašama i bosanskim muslimanima.
Isto leglo i ideologija. Nema laži, nema prevare.
Preporuke:
41
1
5
utorak, 08 avgust 2023 08:37
Nista ne razumem
Uopste nas nije briga da li ce jedna nepostojecea "404" fasisticka tvorevina da prizna drugu! Mozete da radite sta hocete, ali ne dokle hocete. Mislite o tome.
Preporuke:
35
0
6
utorak, 08 avgust 2023 09:23
neko iz mase
Zajedno ćete vi i šiptarski čobani "vodati holandske bakice i valjati porno filmove"
Preporuke:
25
0
7
utorak, 08 avgust 2023 11:19
Teoretičar
Sve ste rešili ostalo vam je samo Kosovo kao problem...
Preporuke:
28
2
8
utorak, 08 avgust 2023 15:03
kako da uzvratite ljubav `Kosovu`?
vrlo jednostavno, primite neku stotinu hiljada Albanaca sa srpskog Kosova, ionako cete vi u EU (fasisticku) vrlo brzo, a mozda bi mogli i da popunite svoju iskasapljenu vojsku, ko zna. Pre toga povucite ambasadora iz Srbije, bolje vam je nego da ga Srbija izjuri!
Preporuke:
11
0
9
utorak, 08 avgust 2023 15:23
petao Sofronije
Ovo samo govori o tome koliko vlast nije njihova, nego troši zemlju do kraja zarad tuđih interesa.
Isto leglo i ideologija. Nema laži, nema prevare.