Raketa za ubistava je tenka proizvedena u Rusiji kosta 1000 dolara. Najviše 300 000 dolara da im ponisti celu kupovinu. To je sto se tice matematike
Preporuke:
15
0
2
utorak, 05 april 2022 14:46
-,
`Može` im se, lako se obogatili i uzoholili pa sad da - `lumpuju` ? Eh, jadni (naivni) slavjni, šta bi zapad bez vas ?
Preporuke:
10
0
3
utorak, 05 april 2022 15:04
tupson
nije džabe ono "glup ko Poljak"
Preporuke:
12
0
4
utorak, 05 april 2022 15:20
Ivan
Amerika tačnije njihova vojna industrija sada zadovoljna trlja ruke. Uspeli su da uvali tupavim jevropljanima a čini se i kengurima gomilu svojeg preskupog naoružanja, trenutno pored Kine najveći profiteri u ovom ratu.Jedino ako ih pad "petrol dolara" ne omete u svojim planovima ?! "Češka je već u ponedeljak poslala železnicom nekoliko desetina starih nemodernizovanih ruskih tenkova T-72 i borbenih vozila, javljaju češki mediji"- to će da pomogne ukrajincima taman koliko će ovi američki tenkovi da pomognu poljacima.
Preporuke:
15
0
5
utorak, 05 april 2022 15:48
bane
Dobro je kupiti što više američkih tenkova, ali gde su vam francuski avioni? A koliko imate respiratora za rat protiv nevidljivog neprijatelja, koliko fabrika vakcina?
E, Poljaci, nešto para ste investirali ali daleko ste vi od srpskog vizionara.
Preporuke:
6
0
6
utorak, 05 april 2022 15:50
...
Poljaci nista nisu razumeli. Rusija je usla u Ukrajinu tenkovima i pesadijom, da bi se izbegle civilne zrtve i rusenje civilnih objekata. Ako bude morala da ratuje s Poljskom, to ce Rusija raditi s dzojstikom u rukama, nemajuci mnogo obzira. Tu tenkovi nece biti od koristi.
Preporuke:
11
0
7
utorak, 05 april 2022 16:25
genijalno
Zašto da košta komercijalnih $8.5 Million kada može 24 miliona za Poljsku?
Preporuke:
10
0
8
utorak, 05 april 2022 16:28
Teoretičar
I onda će svetski,a pogotovo naši,ekonomski "stručnjaci" da navo
de Poljsku kao primer zemlje sa najvećim porastom BDP-a...
Preporuke:
6
0
9
utorak, 05 april 2022 18:19
Hm hm
Ako ovako lako gube kupole kao ovi ruski to je bacen novac
E, Poljaci, nešto para ste investirali ali daleko ste vi od srpskog vizionara.
de Poljsku kao primer zemlje sa najvećim porastom BDP-a...