Kome je do morala u politici, neka ide u NSPM

Beograd: Najstarija lokomotiva iz kolekcije Železničkog muzeja, napravljena 1864. godine, isečena i u delovima izneta iz depoa koji se nalazi na prostoru „Beograda ba vodi“

Komentari (12) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 utorak, 11 septembar 2018 20:57
Huni i Avari su bili napredniji od SNS bandita
pod hitno uhapsiti najmanje 200 sudija i tužilaca, uz obavezan pritvor od 30 dana - za početak!
Preporuke:
23
0
2 utorak, 11 septembar 2018 21:20
Domaći izdajnik
Pa ono jes'ovi isekoše državu iz 1804, a da neće lokomotivu iz 1864.Svi ćemo mi proći ko ta nesrećna lokomotiva.
Preporuke:
22
2
3 utorak, 11 septembar 2018 21:21
Krši, lomi, uništavaj!
Naprdnjačka parola.

Ali... Crnim slovima. A, ne - crvenim.
Preporuke:
19
0
4 utorak, 11 septembar 2018 21:27
Sloboda ili...
Državni-partijski terorizam sa svojim savamalskim prvoborcima u akciji, zove se napredni fašizam.
Zanimljivo bi bilo čuti komentar gradonačelnika BG-a, makar to bilo iz Vesićeve trbušne duplje, između dva obroka.
Vučić sa ovim nema ništa, ovo su mogli učiniti samo kompletni idioti.
Preporuke:
11
0
5 utorak, 11 septembar 2018 21:33
Šojić
Čemu žaliti za te mitske lokomotive. Zar nemamo lokomotivu koja nas voza već šest godina. Doduše, putnicima je muka i povraćaju od te vožnje, ali mi jurimo u budućnost korak napred, nazad dva. Na kraju krajeva šta će lokomotiva na vodi. Odmah da se ti fosilni ostaci lokomotive odvezu u preševsku dolinu, pa sve predati Šiptarima, jer oni skupljaju te antikvitete, lokomotive, doline i kolevke sa crkvama i manastirima. Taman posla da nam onaj fini krezubi gospodin Zajebin vidi tu starudiju, će da odmah prestaje ulagati u našu savremenu lokomotivu sa restoranom u kome se besplatno dele sendviči.
Preporuke:
14
2
6 utorak, 11 septembar 2018 22:33
Čedomir sića
TOg "KUSTOSA" odmah u pačiju školu, gde je bio, išao po platu nezarađenu.
Preporuke:
7
0
7 utorak, 11 septembar 2018 22:48
Ah
Tuga. Narod koji ne vodi računa o svojoj istoriji je osuđen na nestanak.
Dal' da se čudimo što su u pljački i države i muzeja saučesnici pojedini skupljači gvožđa, (znamo svi koje su uglavnom farbe dotični mada se i kod Srba nakotilo lopova, da se ne lažemo u ime lažne političke korektnosti).
Preporuke:
9
1
8 utorak, 11 septembar 2018 22:54
Srbija je njihov obor
Svinje diktature ruse sve pred sobom.
Preporuke:
12
0
9 utorak, 11 septembar 2018 22:55
Srbi nemaju potencijal
da imaju samostalnu državu.
Preporuke:
12
2
10 utorak, 11 septembar 2018 23:02
budjavi
Isti su rusili Sava malu...
Preporuke:
13
0
11 utorak, 11 septembar 2018 23:12
Pera
Prokleti bili.voda ih i odnela.da Bog da!
Preporuke:
10
0
12 sreda, 12 septembar 2018 09:36
geras
nekada , kada je m m lug bio daleka periferija beograda sa podsmehom smo gledali i komentarisali kako meštani na lokalnom groblju prave sebi " za života " grobnice - vile , kompletno opremljene za večni , drugi život . danas , poslednjih nekoliko godina jedan bolesnik potekao iz okoline bugojna raz.ebava beograd i srbiju jer je odlučio da napravi sebi isti takav , isti - za života - spomenik . ali, pre 30-40 godina mokrolužani su sve radili na svojoj zemlji , sa svojim novcem ne ugrožavajući nikoga i ne otimajući od nikoga . ovaj bolesnik , pod maskom laži o nekakvim stranim investitorima , najčešće arapima , gazeći sve moguće i nemoguće zakone i ustav, divlja , svoje bolesne vizije pretvara u stvarnost i , to je valjda jasno , nema nameru da stane .
Preporuke:
9
0

Anketa

Da li mislite da će u 2025. godini biti održani vanredni parlamentarni izbori?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner