уторак, 06. мај 2025.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Рингиер Аксел Спрингер продаје дневне новине „Ало“

Kоментари (5) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 четвртак, 01 јун 2017 12:45
синиша, професор синиша
Слабо ћеш ти мој Акселе зарадити на продаји новина у Србији. Неће нико да их узме ни да им џаба даш. Међутим, није то само српски проблем. Сличне проблеме имају и велике новинске куће, тзв. мејн стрим медији, Њу Јорк Тајмс, Монд, Вашингтон пост, велике новинске корпорације као што су ББЦ, ЦНН и многе друге.

Једноставно примат преузимају друге методе информисања, Интернет, друштвене мреже, блогови итд.
Препоруке:
11
0
2 четвртак, 01 јун 2017 14:08
смеће смећу
И до сада су, заједно са Информером и Телеграфом, радили за СНС и Вучића, а од сада ће им и званично бити газде.
Препоруке:
13
0
3 четвртак, 01 јун 2017 17:18
@Sinisa
kompanija Springer je dobila naziv po njenom osnivacu koji nije ziv pa nije ni vlasnik.Vlasnici su ko zna ko.Lako je moguce da i bogati Albanci imaju dionice u firmi
Препоруке:
7
0
4 четвртак, 01 јун 2017 17:18
Лаки
Заиста је тешко надмашити "Блиц" на листи најпрљавијих таблоида и најсрамотнијих издања икада, али "Ало" и његови уредници и новинари су успели у томе.

Нема таблоида и прљавштине док те ЕУ не научи како то изгледа. Пре њих смо били мале маце, а кад су они дошли нема граница. Ни стида.
Препоруке:
10
0
5 четвртак, 01 јун 2017 18:09
Mила
Коме Перфексу или Паломи?
Препоруке:
6
0

Анкета

Да ли мислите да ће у 2025. години бити одржани ванредни парламентарни избори?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер