уторак, 28. април 2026.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Андреј Бабиш: ЕУ да затвори шенгенски простор за избеглице, границе да чува НАТО

Kоментари (8) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 уторак, 25 август 2015 20:54
subotičanin
NATO treba i mora da čuva Evropu od terorista, a ova najezda ljudi sa prostore Afrike i Azije jednoga dana će biti pešadija ISIL-a ili neke nove monstruozne pseudoislamske tvorevine. NATO treba da vraća brodove, i čuva kopnene granice Evrope. Ako to ne čini, onda je jasno da USA stoji iza svega, i da vrši opstrukciju rada NATO-a.
Препоруке:
18
7
2 уторак, 25 август 2015 21:11
....
a za to vreme ce vucicu da aplaudiraju i da ga tapsu po ramenu...
Препоруке:
25
2
3 уторак, 25 август 2015 21:17
@suboticanin
NATO ce da cuva granice evrope ali na moju i tvoju zalost ne i tvoju suboticu....da, uci ce ovde, ali da nas uce suzivotu sa somalijancima, iracanima, afganistancima i ko zna sa kim sve ne...to im je plan, tako nato ispada dobar a na drugu stranu drzi i gaji isis zlu ne trebalo da ih negde pusti...trebaju im da su im pri ruci, srbija je ta teritorija koju su namenili 3, 4, 5 i 6 svetu sirotinje, bede i svega od cega se ljudima dize kosa na glavi!
Препоруке:
20
1
4 уторак, 25 август 2015 21:56
Stanko
Вицепремијер је поновио своју идеју да ЕУ на северу Африке и на Блиском истоку изгради огромне избегличке логоре, у којима би вршила селекцију и одвојила оне којима је заиста помоћ потребна, пре свега мајке са децом, од економских имиграната.

Srbija je izgleda deo sireg Bliuskog istoka? Ocigledno nam je buducnost u EU. Kada se majmuni budu sisali. Gradjani, srecni vam izbori.
Препоруке:
17
0
5 уторак, 25 август 2015 22:56
Ми не пробирамо, круг двојке већ мења веру под Вучијем
Блиски Исток, посебно Сирију слабе и празне они којима је то интерес (САД, В. Британија, Израел), а Турска асистира у слању на север јер јој одговара продор муслимана на Балкан, као пре 600-700 година (није ни тако давно, зар не?).
Препоруке:
14
0
6 среда, 26 август 2015 01:39
Causa Spectandum
@ subotičanin

Karma, ili sta? Ha, ha, ha .... Svi se dobro secamo Vasi stavova i visokog EUropeizma ..... dodje mi da prsnem od smeha ...... Cini se da su Vam, moj najdrazi Suboticanu, ostali samo srbi i ostali gradjani Srbije, tako primitivni i "out" za vese europejske standarde i stremljenja..... Tesko da ce EU propustati cak i one koji beze od izbeglica i pridruzenih im clanova ISIL-a, a sta znaci da nemate gde.

To Vam je plata za lose gvorenje o drzavi u kojoj ste se rodili i u kojoj zivite.

Mogu samo zamisliti kako Vam je. Dosli i jos gori od srba - ha, ha, ha ..... - a srbi ostali.
Препоруке:
6
0
7 среда, 26 август 2015 07:13
Dragan
Elysium.
Препоруке:
2
0
8 среда, 26 август 2015 09:48
Бошко
Посебну критику заслужила је Словачка чији званичници су изјавили да ће примити само 200 хришћана зато што у Словачкој нема џамија па муслимани не би могли да се интегришу.


"аријевска" Словачка само доказује да није случајно што су пред други светски рат потписали пакт са Хитлером и учествовали у нападу на Пољску а заједно са усташама и у битци за Сраљинград.
Препоруке:
1
1

Анкета

Да ли мислите да ће зграда Генералштаба бити срушена и на њеном месту саграђен хотел?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер