недеља, 11. мај 2025.
 Ћирилица | Latinica

Нови број

Тема: Светска економска криза и Србија (II)
Банер

Претходни бројеви

Банер

Пронађите НСПМ на

&

Нове књиге

Банер

Едиција "Политички живот"

Ђорђе Вукадиновић: Од немила до недрага

Банер
Банер
Банер

Часопис НСПМ или појединачне текстове можете купити и у електронској форми na Central and Eastern European Online Library

Банер
Банер
Коме је до морала у политици, нека иде у НСПМ

Зоран Заев: Протест који почиње у недељу трајаће док Груевски не оде са власти, активисти ће остати да спавају на улицама

Kоментари (12) COMMENTS_ARE_CLOSED
1 петак, 15 мај 2015 17:53
коинциденција или завера
Чудна је то подударност да Запад подржава само губитнике у Македонији и Републици Српској.
Препоруке:
29
1
2 петак, 15 мај 2015 18:01
Др
Има ли где Срђе Поповића на слици?
Препоруке:
38
1
3 петак, 15 мај 2015 18:23
шкљ
... јел` исти `спонзори` исто плаћају, као на кијевском `мајдану` ?
Препоруке:
34
1
4 петак, 15 мај 2015 18:49
Алекса
зна ли ко које је вероисповести овај обојени револуционар?
Препоруке:
30
1
5 петак, 15 мај 2015 19:01
kaca
Nesretni Zaev nije ni svestan kakvo zlo nanosi vlastitom narodu i državi!
Препоруке:
29
2
6 петак, 15 мај 2015 19:28
Страдија за нато хонорарце
Ако почну да деле сендвиче и запале гуме онда мисле озбиљно,и свакако обратити пажњу на "музичаре" са футролама за гитаре и виолине али са другим садржајем,као на мајдану!
Препоруке:
24
0
7 петак, 15 мај 2015 20:11
заставе
петак, 15 мај 2015 18:01 Др
Има ли где Срђе Поповића на слици?
Препоручи коментар: 9 1

То ћемо сазнати са преноса протеста,по заставицама,шареним,наранџастим,фераријевим..
нико
Препоруке:
19
0
8 петак, 15 мај 2015 20:24
Ares
Kakva glupa gnjida! Kakava glupa gnjida! Kakva glupa gnjida!
Препоруке:
22
0
9 петак, 15 мај 2015 21:02
Пера Детлић
Напред у прошлост!
Препоруке:
16
0
10 петак, 15 мај 2015 21:20
On
Jos jedna "obojena revolucija" "made in Serbia" ; zar iko sumnja u ispravne namere Vuciceve vlade , zar iko sumnja da je on ista manji Djindjic ?
Beogradsko maslo , "mogu da se kladim" .
Препоруке:
7
6
11 петак, 15 мај 2015 23:16
DR POLITICKIH NAUKA
Zaev izvodi na ulice 'NAROD'koji ce i spavati nocu da se ne bi izgubio efekat sve dok gruevski ne da ostavku..u isto vreme Zaev je protiv kontramitinga istog tog naroda koji u ovim teskim vremenima hoce da da podrsku Gruevskom.Zaev hoce da se sve odvija po njeogovom pravilu!!Zaev'OTKRIVA TAJNU ZA TAJNOM'o zlodelima Gruevskog a ne kaze kako on uopste moze da ima takve informacije i od koga ih dobija,jer da je jedan jedini covek iz tajne sluzbe sve to snimao i dao Zaevu 'zbog nepravde koju cini Gruevski'zvuci smesno!!ZAEV POZIVA STRANCE NA SVOJE MITINGE DA POMOGNU U OBARANJU GRUEVSKOG..ZASTO??? AKO JE VECINA NARODA ZA NJEGA KAKO ON TVRDI ONDA STA CE MU STRANCI??ZAEV JE SOROSOV COVEK KOJI DAJE IZJAVE NA SOROSOVU TV(24 CASA)I U SOROSOVE NOVINE..ZAEV NE MISLI NISTA DOBRO PRAVOSLAVCIMA..ZAEV JEDNOSTAVNO JE ZAPDNI SLUGA..PITAM SE DALI SU NJEGOVI SOCIJALISTI 2001 RATOVALI PO RANIJE UGOVORENOM SCENARIJU,KOJI JE DOVEO DO OHRIDSKOG SPORAZUMA KOJI JE JEDINO DOBRO DOSAO ALBANCIMA.DEMOKRATIJA??????
Препоруке:
17
0
12 субота, 16 мај 2015 08:39
ел србињо
Иначе, Заев је обелоданио 32. "медијску бомбу" пуштањем снимка незаконито прислушкиваног разговора директора тајне службе који је прошле седмице поднео оставку Саше Мијалкова са непознатим саговорником док се у позадини чују музика и славље као и пуцњи из ватреног оружја.

а прислушкивање Груевског је дозвољено?
Препоруке:
6
0

Анкета

Да ли мислите да ће у 2025. години бити одржани ванредни парламентарни избори?
 

Република Српска: Стање и перспективе

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер