Председница Литварније Далија Грибаускаите упозорила је прошле недеље да балтичке земље морају да буду спремне да се саме одбране од сваке могуће инвазије "најмање 72 сата" пре него што чланице НАТО-а буду могле да им прискоче у помоћ.
Prikočiće im u pomoć isto kao i 1939. godine.
Препоруке:
19
0
3
понедељак, 09 март 2015 17:11
Џ.
@шкљ
То је аванс.
Фактура стиже са остатком опреме.
Нема џ.ни код з.
(бин Зајеба)
Препоруке:
23
0
4
понедељак, 09 март 2015 18:06
A mi?
Kako mi da odbranimo od pretnji SAD, NATO, EU i krvožednih suseda, uključujući i domaću "petu kolonu"? Šta-više, u našem slučaju ne samo pretnji, već otvorene agresije i okupacije KiM i instaliranja neprijateljske vojne bazi "Bondstil"?
Препоруке:
11
0
5
понедељак, 09 март 2015 18:10
Дринко Кончаревић
А шта је сто комада контра руских једнодневним могућности?
Препоруке:
13
0
6
понедељак, 09 март 2015 18:21
Србин
Америка успева да гура, а можда и гурне кретенске суседе Русије на Русију. Америку ништа не кошта, чак су и оружје дали на одређено време "докле треба", а у паклу ће горети они што прихватише или прихватају да бду војници у остварењу америчким сотонских империјалних циљева. Треба Русија да спржи најагилнију слушкињу УСА у лајању и нападу на Русију, па би се остале слушкиње умириле и отказале послушност америчким зверским сотонама.
Препоруке:
19
0
7
уторак, 10 март 2015 19:15
doktor
САД испоручила више од 100 комада војне опреме чланицама НАТО на Балтику "како би се одбраниле од руске претње"
- Vala, ako ih ova pomoc SAD ne spasi, nista drugo nece...
Prikočiće im u pomoć isto kao i 1939. godine.
То је аванс.
Фактура стиже са остатком опреме.
Нема џ.ни код з.
(бин Зајеба)
Треба Русија да спржи најагилнију слушкињу УСА у лајању и нападу на Русију, па би се остале слушкиње умириле и отказале послушност америчким зверским сотонама.
- Vala, ako ih ova pomoc SAD ne spasi, nista drugo nece...