Molim vas ne objavljujte više šta ovaj izjavljuje! Pa svaka sledeća izjava je luđa od prethodne. Stvarno vređa um svakog prosečnog čoveka da čita ovakve besmislice, lupetanja, samohvalu. Muka da ti pripadne, a sa druge strane jad i beda na sve strane. On živi u paralelnom svetu.
Препоруке:
84
1
2
уторак, 24 фебруар 2015 13:35
boban
MMF je ne samo dokaz vec I garancija uspeha.
Cetiri miliona Srba koji zive van Srbije mnogo gube sto njihovim zivotima ne vlada Vucic.
Ono sto je Djokovic u tenisu to je Vucic u politici.
Препоруке:
37
20
3
уторак, 24 фебруар 2015 13:36
Ица
Ја мислим да се пристојан свет крсти док слуша премијера.
Препоруке:
76
1
4
уторак, 24 фебруар 2015 13:39
свака част!
"То је успех не само Владе већ и свих грађана Србије"
Обзиром да не делим безразложну еуфорију премијера,напротив,изразито сам против задуживања.направићу изузетак(пре тридесет година купио сам неки капут на кредит и никад више,ништа више)па ћу се задужити да вратим свој део дуга,да не преносим на децу и даље.
Значи уроловаћу се.
Само ми реците колики је мој део(не тал),колико у еврима дугујем да видим могу ли то да издржим.
"Не играмо се курсом динара", рекао је Вучић и истакао да је курс данас најповољнији од почетка године, а да би био још бољи да НБС јуче није "бранила" евро.
Апропо курса и рекордне стопе инфлације,близу НУЛЕ,дефлаторне нуле,да вас информишем да сточарство у Србији,доживљава свој крах,јер нема ко да произведе,по дампишким ценама увезено месо из Хр и ХГ,а оно је никад јефтиније,пуни рафови,промет пада,народ пара нема,а сељак без стимулације државе пропада.
И ваљда се радује рекордно ниској стопи инфлације и стенд бај аранжману од милијарде бре.
Нико
Препоруке:
57
2
5
уторак, 24 фебруар 2015 13:40
nenad
Bravo za Vucica. Treba samima sebi da cestitamo da smo izabrali ovakvog coveka, ljudinu. Nasa buducnost je sigurna i u dobrim rukama. Samo treba da ga slusamo i sve ce biti dobro. I da se borimo protiv kritizera.
Препоруке:
16
50
6
уторак, 24 фебруар 2015 13:44
Jaroslav
Александар Вучић: Нова позајмица од ММФ-а недвосмислен доказ да је Србија на добром и сигурном путу....
Jaroslav: ...u sigurnu propast.
KO se normalan hvali da pozajmljuje pare.
Milijardica će izgoreti ko šibica pored ovakvih štetočina a onda idu dve milijardice i put bez povratka u ropstvo.
Препоруке:
63
0
7
уторак, 24 фебруар 2015 13:49
cisto onako
Нова позајмица од ММФ-а недвосмислен доказ да је Србија на добром и сигурном путу - u duznicko ropstvo.
Препоруке:
64
0
8
уторак, 24 фебруар 2015 13:51
Бошко
Vera Nastasovic
Molim vas ne objavljujte više šta ovaj izjavljuje! Pa svaka sledeća izjava je luđa od prethodne. Stvarno vređa um svakog prosečnog čoveka da čita ovakve besmislice, lupetanja, samohvalu.
Вучић се и не обраћа "просечном човеку" него "хипотисаној гомили" која чека свако вече тв дневник да чује своје "мишљење" за сутра као што су чекали Милошевића или Тита пре тога.
Комунистичка дегенерација Србије је оставила исувише дубок траг да би се само појединци издигли из опште дегенерације комплетног друштва.
Александар Вучић: Нова позајмица од ММФ-а недвосмислен доказ да је Србија на добром и сигурном путу
дужничког ропства (заборавио је да дода)
Препоруке:
56
0
9
уторак, 24 фебруар 2015 13:54
Пуки
"Чега се паметан стиди
тиме се будала поноси."
Препоруке:
57
0
10
уторак, 24 фебруар 2015 14:06
po tvojoj logici i
ljudi kojima je odobren kredit za stan u švajcarcima trebalo bi da budu zadovoljni što su dospeli u dužničko rpstvo i da si na dobrom putu
Препоруке:
44
0
11
уторак, 24 фебруар 2015 14:13
Мирјана
Од куд ММФ има толике паре, да ли се неко пита.
Препоруке:
38
0
12
уторак, 24 фебруар 2015 14:38
Dužničko ropstvo
"Склапање аранжмана Србије са ММФ-ом (позајмица од 1,2 милијарде евра) шаље недвосмислен сигнал да је Србија на добром и сигурном путу",KA DUŽNIČKOM ROPSTVU!
Препоруке:
41
0
13
уторак, 24 фебруар 2015 14:43
телетабис
Па пошто је ово "позајмица" а не кредит молим Владу и Вучића да и мени позајме неку сићу од једно пар милиона еврића.
Унапред захвалан.
ПС. Под хитно забранити Премијеру да једе банане са мускатним орашчићем.
Препоруке:
36
0
14
уторак, 24 фебруар 2015 14:48
alan ford
Culo se da je Srbija dobila novog Patrijarha,kad vide AV da prica na malom ekranu TV prijemnika -POCINJU DA SE KRSTE.
Препоруке:
36
0
15
уторак, 24 фебруар 2015 14:54
unger
svi su putevi danas dobri,kvalitetni su,standrd za gradnju puteva je visok,njima idete velikom brzinom,SAMO(sitnica)bitno je kuda vode.
Препоруке:
28
0
16
уторак, 24 фебруар 2015 15:17
Sine causa
Ne treba misliti da nitkovi sebe ne cene, naprotiv. Oni sebi polažu račune s vrlo velike visine (Viktor Igo).
Препоруке:
23
0
17
уторак, 24 фебруар 2015 15:31
то је овакои
Јесте доказ да је С. на сигурном путу да пропадне!
Препоруке:
25
0
18
уторак, 24 фебруар 2015 15:44
...
Ајд сад лепо узми оне паре од РФ које су биле условљене аранжманом са ИМФом па Бог да нас види, да макар мало ПРАВЕ користи од овога буде. Али са Алистером Кембелом у влади тешко да ћеш смети да их узмеш, иако Хрвати (ЕУ) њих двесто све са (одликованим) Месићем (оним што је рекао Завршио сам свој задатак - Југославије више нема) у Москви уговарају са русима послове док русима прети Југословенски сценарио?!
Препоруке:
13
0
19
уторак, 24 фебруар 2015 15:56
Umpalumpa
Склапање аранжмана Србије са ММФ-ом (позајмица од 1,2 милијарде евра, прим аут) шаље недвосмислен сигнал да је Србија на добром и сигурном путу
Jeste ovo nova pozajmica, ali to je po svojoj prirodi kredit za otplatu kredita, ili "refinansiranje duga" kako to sad nazivaju. Zajmimo da novim zajmom platimo starim zelenašima.
Rivolving na rivolving.
Препоруке:
18
0
20
уторак, 24 фебруар 2015 16:05
ZEMUNAC
DA SRBIJA nije na sigurnom putu,najbolje iliustruje izbor RATNOG ZLOCINCA TONIJA BLERA za savetnika u USKOM KRUGU,kako pise "Politika".Komentari su UFF i slicne gluposti,ali da li je baza SNS ZAISTA izabrala bas ovog coveka?KO je u USKOM KRUGU,i zaista VODI SRBIJU?iMA LI OPOZICIJE ili su ovi komentari samo ventil,a ON radi STA HOCE,jer ga stiti CIA!DOLE MARIONETSKA VLADA!Da se izadje na ulicu i zaista pita KO JE BIO ZA IZBOR ratnog zlocinca za savetnika'Necemo FASIZAM I DIKTATURU jednog coveka!
Препоруке:
24
0
21
уторак, 24 фебруар 2015 16:07
важно !!!
Вучићу, види колико је Србија с тобом на добром путу на челу са тобом, посебно за лекаре, судије, наставнике, пензионере, незапослене, болесне, гладне...
http://pescanik.net/javni-sektor-tajne-politike/
Препоруке:
15
0
22
уторак, 24 фебруар 2015 16:09
Ђура
Па, сваки кредит се мора вратити, наравно са великом каматом. ММФ није овде да нама буде лепо, да купимо аутомобил, стан и да добро живимо, већ да они остваре профит.
Препоруке:
17
0
23
уторак, 24 фебруар 2015 16:14
Nikolaj
Usled "nemogucnosti servisiranja prispelih dugovanja" plate i penzije su vec umanjene .
Novinari , polotikoliozi te ostatak olosa koji javno tumaci "mudrost" ovih prevaranata NEMA PITANJA ?
Препоруке:
22
0
24
уторак, 24 фебруар 2015 16:15
boban
Srbi iz Brazila su odusevljeni Vucicem.
Trazimo od brace u Srbiji da nam hitno posalju
10 000 Vucicevih portreta veceg formata, koje cemo sa ponosom kaciti iznad bracnih kreveta u nasim spavacim sobama .
Препоруке:
17
0
25
уторак, 24 фебруар 2015 16:25
murta
neodaboriv dokaz da se Srbija nalazi na sigurnom putu za u tri lepe...
Препоруке:
17
0
26
уторак, 24 фебруар 2015 16:26
Забринут Збуњен Грађанин
Не разумем, а зашто се не задужимо 2.4 милијарде, дупло више, па ће мо бити на дупло бољем и сигурнијем путу?
Препоруке:
23
0
27
уторак, 24 фебруар 2015 16:34
@nenad
jeste, jeste, toliko je dobar da je dobio milijardu 'koja mu ne treba'!
Ovo mogu da izvedu samo ekonomski Supermeni. Sve sto je dosad uradio je pozitivno, povremeno zaduzivanje (koje ne boli), deflacija (koja je, inace, gora od inflacije), oduzimanje 10 % od plata je takav potez kome se treba diviti di imbecilnosti. Inace SNS kadrovi u javnim upravama pljackaju na sve strane, sto na sitno sto na krupno, borba protiv korupcije za njih ne vazi...
Препоруке:
12
0
28
уторак, 24 фебруар 2015 16:36
Рајко
Тата Фахри Муслиу мора да је поносан.
Препоруке:
18
0
29
уторак, 24 фебруар 2015 17:29
a gde su ti
obećane investicije 2012g od 1oomilijardi s tim što će prve god mandata ući u srbiju 1o milijardi.kakva prevara
Препоруке:
7
0
30
уторак, 24 фебруар 2015 17:34
u kampanji 2o12g hvalio si se
investicijam od 100milijardi as sada kreditom?????????
Препоруке:
8
0
31
уторак, 24 фебруар 2015 18:03
slusajte ovo - parosenko kupuje oruzje od uae i od seika zajeba
stavicu link i txt jer je rt
http://rt.com/news/235043-normandy-quartet-weapons-withdrawal/
Президент Украины Петр Порошенко провел встречу с наследным принцем эмирата Абу Даби, заместителем Верховного Главнокомандующего Объединенных Арабских Эмиратов, генерал-полковником Муххамедом бен Заидом аль Нахайяном.
В ходе встрече достигнуты договоренности о сотрудничестве с Объединенными Арабскими Эмиратами в области поставок Украине определенных видов вооружение и военной техники.
Виды и объемы поставок, как Вы сами понимаете, разглашению в Фейсбуке не подлежат. .
i sada se vidi koji je to protuva i stakor a nas vuckovic jos veci - jer ko sa stakorima sedi i srbiju prodaje taj je isti ko i on ....
e malo zabave i srecna asijska spring festival new year i relax za sve ....zaijian
Препоруке:
9
0
32
уторак, 24 фебруар 2015 19:26
раја
Једини ти је успех што си опљачкао пензионере.
Препоруке:
13
1
33
уторак, 24 фебруар 2015 19:33
Danilo
Osim pljuvanja po Vucicu,ne procitah ni jedan komentar koji se odnosi na saradnju Srbije sa MMF-om.
Sta vi,gospodo komentatori,predlazete,kao alternativu,Vucicevoj saradnji sa MMF.Koju i kakvu ekonomsku politiku Srbije vi zagovarate?
Ali,bez pljuvanja,diskreditacija licnosti i vrijedjanja,molim.
Hajde,sad,navalite.
Препоруке:
1
16
34
уторак, 24 фебруар 2015 19:48
namcor
"Поносан сам на кредит јер овакав марљив приступ нисмо имали у савременој историји"
Jos jedan istorijski uspeh naseg Premijera! Samo, da li mu je, nekad neko sapnuo da je srpski naziv za kredit - DUG! A vec ga je, za tri godine napravio oko 7-8 milijardi! Ili, drugim recime: Sve sto Srbija duguje, 30 procenata je napravila ova stetocina za samo (nesto manje) od tri godine! A cilj MMF-a je i tako da drzave dovede u duznicko ropstrvo. Pa ne postoje oni zato da bi nekom pomogli, vec da svojim VLASNICIMA donese profit! Ovako: Ako nas Premijer nije lud, onda sve radi svesno, namerno i sa ciljem da nas unisti! Druga, jedina, donekle razumljiva opcija je da covek nije normalan! Nema trece!
Препоруке:
8
1
35
уторак, 24 фебруар 2015 19:58
POZOVI MMF RADI SAMOUBISTVA
Dragoš KALAJIĆ, Preuzeto iz knjige “Američko zlo 2”
Препоруке:
8
1
36
уторак, 24 фебруар 2015 20:01
xxx
@Данило
За почетак би могао да престане да се бави политиком а мало више развојном економијом, ако могу да штеде пензионери и остали који раде могли би и политиканти. У РХМЗ било 400 запослених а сада их има више од 4000, имали 300 комуналини у Београду а сада ће још додатних 800 итд. Пример имам стан и све из њега распродајем и на то се јоше задужујем код зеленаша и хвалим се колико сам успешан.
Лепа села, лепо горе.
Препоруке:
11
0
37
уторак, 24 фебруар 2015 20:57
Danilo
@ xxx,
Da,u pravu ste,vasi prijedlozi su vrlo konstruktivni.Ako se moze stediti na penzionerima,moze i na ostalim.Dobro kazete,nepotrebno zaposljavanje je novi teret za drzavu.
Je li mislite na 300 komunalnih policajaca,ciji broj ce se povecati za jos 800?
Treba vidjeti da li ce tih 800 komunalnih policajaca opravdati svoje postojanje u pogledu finansija,ako nece,onda ste u pravu.
Ako vam je neko ostavio tolike dugove da vam je ugrozen i stan i imovina i ako morate prodavati imovinu i jos se zaduzivati,srecni ste sto cete spasiti stan.
U prevodu,treba spasavati Srbiju,koja je dovedena u opasnost nametnutim ratovima,ek,sankcijama i DOS politikom,a imovinu cemo jednog dana opet steci.
G-dine,@ xxx,tacno kazete da se treba vise posvetiti razvojnoj ekonomiji,a manje politici i to,ne samo Vucic,nego svi u Vladi.Da ne bude kao kod Tadica koji je bio i Predsjednik i cijela Vlada,a ostali se nista nisu pitali.
G-dine xxx,cestitam,tako se diskutuje,bez blacenja.
Srecno,
Препоруке:
1
10
38
уторак, 24 фебруар 2015 21:24
VaSa
Ja prvo pomislio vest sa Njuz neta, odo da proverim kad ono nije.
Препоруке:
8
0
39
уторак, 24 фебруар 2015 23:59
za tri god vlasti
srbija se zadužila 8 milijardi.politikanti i diletanti vode zemlju.ko god može radi da se oslobodi mmf a ovaj se time hvali.ovo je bolesno
Препоруке:
7
0
40
среда, 25 фебруар 2015 08:50
Srbin malo iznad proseka
Pisite o Vucicu ali nemojte bar sliku da stavljate na pocetnu stranu. Mo;om vas.
Препоруке:
3
0
41
среда, 25 фебруар 2015 11:49
SIGURNI PUT
Srbija je na sigurnom putu da bude dokrajcena a gosn pateticar je na sigurnom putu da se nadje na optuzenickoj klupi kao glavni i odgovorni.
Cetiri miliona Srba koji zive van Srbije mnogo gube sto njihovim zivotima ne vlada Vucic.
Ono sto je Djokovic u tenisu to je Vucic u politici.
Обзиром да не делим безразложну еуфорију премијера,напротив,изразито сам против задуживања.направићу изузетак(пре тридесет година купио сам неки капут на кредит и никад више,ништа више)па ћу се задужити да вратим свој део дуга,да не преносим на децу и даље.
Значи уроловаћу се.
Само ми реците колики је мој део(не тал),колико у еврима дугујем да видим могу ли то да издржим.
"Не играмо се курсом динара", рекао је Вучић и истакао да је курс данас најповољнији од почетка године, а да би био још бољи да НБС јуче није "бранила" евро.
Апропо курса и рекордне стопе инфлације,близу НУЛЕ,дефлаторне нуле,да вас информишем да сточарство у Србији,доживљава свој крах,јер нема ко да произведе,по дампишким ценама увезено месо из Хр и ХГ,а оно је никад јефтиније,пуни рафови,промет пада,народ пара нема,а сељак без стимулације државе пропада.
И ваљда се радује рекордно ниској стопи инфлације и стенд бај аранжману од милијарде бре.
Нико
Jaroslav: ...u sigurnu propast.
KO se normalan hvali da pozajmljuje pare.
Milijardica će izgoreti ko šibica pored ovakvih štetočina a onda idu dve milijardice i put bez povratka u ropstvo.
Molim vas ne objavljujte više šta ovaj izjavljuje! Pa svaka sledeća izjava je luđa od prethodne. Stvarno vređa um svakog prosečnog čoveka da čita ovakve besmislice, lupetanja, samohvalu.
Вучић се и не обраћа "просечном човеку" него "хипотисаној гомили" која чека свако вече тв дневник да чује своје "мишљење" за сутра као што су чекали Милошевића или Тита пре тога.
Комунистичка дегенерација Србије је оставила исувише дубок траг да би се само појединци издигли из опште дегенерације комплетног друштва.
тиме се будала поноси."
Унапред захвалан.
ПС. Под хитно забранити Премијеру да једе банане са мускатним орашчићем.
Jeste ovo nova pozajmica, ali to je po svojoj prirodi kredit za otplatu kredita, ili "refinansiranje duga" kako to sad nazivaju. Zajmimo da novim zajmom platimo starim zelenašima.
Rivolving na rivolving.
http://pescanik.net/javni-sektor-tajne-politike/
Novinari , polotikoliozi te ostatak olosa koji javno tumaci "mudrost" ovih prevaranata NEMA PITANJA ?
Trazimo od brace u Srbiji da nam hitno posalju
10 000 Vucicevih portreta veceg formata, koje cemo sa ponosom kaciti iznad bracnih kreveta u nasim spavacim sobama .
Ovo mogu da izvedu samo ekonomski Supermeni. Sve sto je dosad uradio je pozitivno, povremeno zaduzivanje (koje ne boli), deflacija (koja je, inace, gora od inflacije), oduzimanje 10 % od plata je takav potez kome se treba diviti di imbecilnosti. Inace SNS kadrovi u javnim upravama pljackaju na sve strane, sto na sitno sto na krupno, borba protiv korupcije za njih ne vazi...
http://rt.com/news/235043-normandy-quartet-weapons-withdrawal/
Президент Украины Петр Порошенко провел встречу с наследным принцем эмирата Абу Даби, заместителем Верховного Главнокомандующего Объединенных Арабских Эмиратов, генерал-полковником Муххамедом бен Заидом аль Нахайяном.
В ходе встрече достигнуты договоренности о сотрудничестве с Объединенными Арабскими Эмиратами в области поставок Украине определенных видов вооружение и военной техники.
Виды и объемы поставок, как Вы сами понимаете, разглашению в Фейсбуке не подлежат. .
i sada se vidi koji je to protuva i stakor a nas vuckovic jos veci - jer ko sa stakorima sedi i srbiju prodaje taj je isti ko i on ....
e malo zabave i srecna asijska spring festival new year i relax za sve ....zaijian
Sta vi,gospodo komentatori,predlazete,kao alternativu,Vucicevoj saradnji sa MMF.Koju i kakvu ekonomsku politiku Srbije vi zagovarate?
Ali,bez pljuvanja,diskreditacija licnosti i vrijedjanja,molim.
Hajde,sad,navalite.
Jos jedan istorijski uspeh naseg Premijera! Samo, da li mu je, nekad neko sapnuo da je srpski naziv za kredit - DUG! A vec ga je, za tri godine napravio oko 7-8 milijardi! Ili, drugim recime: Sve sto Srbija duguje, 30 procenata je napravila ova stetocina za samo (nesto manje) od tri godine! A cilj MMF-a je i tako da drzave dovede u duznicko ropstrvo. Pa ne postoje oni zato da bi nekom pomogli, vec da svojim VLASNICIMA donese profit! Ovako: Ako nas Premijer nije lud, onda sve radi svesno, namerno i sa ciljem da nas unisti! Druga, jedina, donekle razumljiva opcija je da covek nije normalan! Nema trece!
За почетак би могао да престане да се бави политиком а мало више развојном економијом, ако могу да штеде пензионери и остали који раде могли би и политиканти. У РХМЗ било 400 запослених а сада их има више од 4000, имали 300 комуналини у Београду а сада ће још додатних 800 итд. Пример имам стан и све из њега распродајем и на то се јоше задужујем код зеленаша и хвалим се колико сам успешан.
Лепа села, лепо горе.
Da,u pravu ste,vasi prijedlozi su vrlo konstruktivni.Ako se moze stediti na penzionerima,moze i na ostalim.Dobro kazete,nepotrebno zaposljavanje je novi teret za drzavu.
Je li mislite na 300 komunalnih policajaca,ciji broj ce se povecati za jos 800?
Treba vidjeti da li ce tih 800 komunalnih policajaca opravdati svoje postojanje u pogledu finansija,ako nece,onda ste u pravu.
Ako vam je neko ostavio tolike dugove da vam je ugrozen i stan i imovina i ako morate prodavati imovinu i jos se zaduzivati,srecni ste sto cete spasiti stan.
U prevodu,treba spasavati Srbiju,koja je dovedena u opasnost nametnutim ratovima,ek,sankcijama i DOS politikom,a imovinu cemo jednog dana opet steci.
G-dine,@ xxx,tacno kazete da se treba vise posvetiti razvojnoj ekonomiji,a manje politici i to,ne samo Vucic,nego svi u Vladi.Da ne bude kao kod Tadica koji je bio i Predsjednik i cijela Vlada,a ostali se nista nisu pitali.
G-dine xxx,cestitam,tako se diskutuje,bez blacenja.
Srecno,