Пучисти су терористи а за њихову работу рачун испостављају Русији. е баш је нашао коме ће да наплати свој тероризам. Шалу на страну али ово је крајње неозбиљна изјава. Ако нема шта да каже боље је да ћути и размишља: док је Јануковић био на власти Украјина је била цела а сада се распала. Закључак за ниормалног човек аје јасан.
Препоруке:
18
0
2
субота, 26 април 2014 14:20
синиша
Потпуно иста реторика коју је имао Пиноче који је оптуживао свој народ за тероризам и комунизам да би их после могао масовно убијати и годинама држати по затворима. Очигледна је намера САД да на исти начин како су довели Пиночеа на власт никад изабраног, тако су сада довели Турчинова и дали му могућност да држи читаве градове у окружењу да "елиминисава" ненаоружане цивиле и да у ниском лету борбеним хеликоптерима надлеће људима изнад кућа да их застрашује.
Права правцијата хунта, по узору на Пиночеа, са истим оснивачима, а то је САД.
Препоруке:
23
0
3
субота, 26 април 2014 14:23
Жика
Међународно право не постоји. Постоји закон силе и џунгле који су увели САД и ЕУ. Надам се да су Руси проучили те правне механизме те да ће вам оговорити најсавременијим амандманима таквог закона, којим располажу.
Препоруке:
18
0
4
субота, 26 април 2014 14:29
Зарја, Зарја
Прво да одговараш ти који ниси лидер, већ инсталирани плаћеник да разори земљу, па твоји ментори, а после ћемо да видимо даље. Ја мислим да је то праведно.
Препоруке:
20
0
5
субота, 26 април 2014 14:55
Laž caruje
Kakva besramnost. Umesto psihijatrijskog slucaja, evo jos jednog Nobelovca. U takvom vremenu zivimo.
Препоруке:
14
0
6
субота, 26 април 2014 18:13
kaca
Obično takav rečnik koriste oni koji su terorističkim pučem došli na vlast.Gazde ih dovedoše "demokratskim putem na vlast " i oni odmah pomisliše da imaju moć gazda!
Препоруке:
4
0
7
субота, 26 април 2014 18:30
Србин
Представник АМЕРИЧКО НАТОВСКЕ ХУНТЕ, ТУРЧИНОВ, ГРАЂАНЕ КОЈИ ТРАЖЕ СВОЈА ПРАВА, ЗАГАРАНТОВАНА СВИМ ДОКУМЕНТИМА, НАЗИВА ТЕРОРИСТИМА.
Мисли Турчинов да ће учесталим понављањем бандитске ЛАЖИ скрити чињеницу да је његова власт добјена БАНДИТСКИ уз помоћ УСА ЕУ НАТО УЛТРАФАШИЗМА.
Права правцијата хунта, по узору на Пиночеа, са истим оснивачима, а то је САД.
Мисли Турчинов да ће учесталим понављањем бандитске ЛАЖИ скрити чињеницу да је његова власт добјена БАНДИТСКИ уз помоћ УСА ЕУ НАТО УЛТРАФАШИЗМА.