| Hronika | |||
Oko 900 ljudi iskrcalo se u Bengaziju bežeći iz Misrate |
|
|
|
| petak, 22. april 2011. | |
|
Najmanje 1.400 ljudi ukrcalo se na brod u Misrati iz Ankare, među kojima i civili koji su se iskrcali u Bengaziju. Ostali putnici nastaviće putovanje do Tobruka, saopštila je brodska posada. U luci u Bengaziju ljudi su dočekali brod u nadi da će pronaći svoje rođake, sa kojima su pre više od mesec dana izgubili kontakt, zbog prekida telekomunikacionih veza u Misrati. Kako tvrde svedoci, u Misrati je i dalje situacija veoma ozbiljna, uz svakodnevno granatiranje i bombardovanje. (Tanjug) |