| Hronika | |||
Nenad Čanak: Nikolić treba da ide u penziju jer u aktivnoj politici nema šta da traži |
|
|
|
| petak, 22. april 2011. | |
|
- Želim Nikoliću da počne da jede i da prima penziju, jer u aktivnoj politici očigledno nema šta da traži - rekao je Čanak. (Kurir) |