| Hronika | |||
Boris Tadić: Niko ne sme da ugrozi bezbednost Srba u Hrvatskoj |
|
|
|
| četvrtak, 21. april 2011. | |
|
Suočavanje sa sopstvenom prošlošću, prema Tadićevim rečima, bez obzira na to koliko ona bila teška ili šokantna, mora biti trenutak kada svi počnemo da se ogledamo u tuđoj muci. Tadić je naveo da trenutak kada shvatimo da su patnje kroz koje je prolazio neko drugi, neko ko nije pripadnik našeg naroda, vere i običaja, bile užasno teške i da se zato nikada više ne smeju ponoviti. I da je za te patnje uvek neko odgovoran i kriv. (Blic) |