Početna strana > Hronika > Beogradski odbor Sandžačke narodne partije napustio stranku i učlanio se u LDP
Hronika

Beogradski odbor Sandžačke narodne partije napustio stranku i učlanio se u LDP

PDF Štampa El. pošta
četvrtak, 21. april 2011.

Beogradski odbor Sandžačke narodne partije (SNP) Mirsada Đerleka saopštio je danas da su kolektivno napustili ovu stranku i učlanili se u Liberalno demokratsku partiju (LDP).

U saopštenju se navodi da je LDP najbolji izbor za Bošnjake, posebno one koji žive i rade u Beogradu.

(Danas)

 

Ostali članci u rubrici

Anketa

Da li mislite da će u Srbiji biti parlamentarnih izbora u 2026. godini?
 

Republika Srpska: Stanje i perspektive

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner