| Hronika | |||
Beogradski odbor Sandžačke narodne partije napustio stranku i učlanio se u LDP |
|
|
|
| četvrtak, 21. april 2011. | |
|
U saopštenju se navodi da je LDP najbolji izbor za Bošnjake, posebno one koji žive i rade u Beogradu. (Danas) |