| Хроника | |||
Александар Вучић: СНС неће разговарати са Дачићем о митингу |
|
|
|
| среда, 26. јануар 2011. | |
|
Вучић је агенцији Бета рекао да је СНС добила позив Дачића за састанак на којем би размотрили безбедносне ризике митинга, али да сматра да се о томе може разговарати и са директором полиције Милорадом Вељовићем.
"Томислав Николић (председник СНС) разговараће са директором полиције о свему што би требало да се учини да би митинг био безбедан, а затим ће наши људи задужени за безбедност на митингу са оперативцима полиције размотрити све ризике", казао је Вучић. Из СНС су раније упозоравали да ће власт покушати да изазове нереде на предстојећем митингу опозиције. Опозиционе странке СНС и Нова Србија ће одржати митинг 5. фебруара испред Дома Народне скупштине у Београду. (Бета) |